Srdečne Vás pozývame na denný letný tábor pre Vaše deti vo veku 3-14rokov, ktorý bude zameraný predovšetkým na pohyb (lezecká stena, tarzania dráha, pohyb na podporu správneho držania tela) a v poobedných hodinách si spríjemníme čas hraním spoločenských hier.

V rodinnom centre aj v prírode budú mať deti pripravené rôzne pohybovo-rovnovážne hry na spevnenie tela. Počas tohto týždňa si urobíme celodenný výlet do Oravskej Lesnej do Funny Parku, kde je krásny prírodný lanový park a vyšantíme sa aj vo vode v potoku a poopekáme.

Celodenný tábor prebieha v čase od 8:00-16:00 hod. (dieťa je možné priviezť od 7:30 a vyzdvihnúť do 16:30). Cena celodenného tábora 130,- €

V cene tábora je zahrnutý pedagogický dozor, pitný režim v priestoroch centra, obedy, vstupy a náklady na cestovné. Desiatu a olovrant zabezpečujú rodičia.

Poldenný tábor prebieha v čase od 8:00-12:00 hod. (dieťa je možné priviezť od 7:30 a vyzdvihnúť do 12:30). Cena poldenného tábora 75,- €

V cene tábora je zahrnutý pedagogický dozor, pitný režim v priestoroch centra, vstupy a náklady na cestovné. Desiatu a olovrant zabezpečujú rodičia. V prípade poldenného tábora je cena tábora bez obedov.

V rámci jednoduchšieho prihlasovania sme upravili formulár tak, aby bolo možné pre jedno dieťa označiť viacero turnusov, nie je preto potrebné opätovné vypísanie celého formulára, ako po minulé roky.

Pred odoslaním prihlášky si prosím pozorne prečítajte VOP, ktoré sú priložené vo formulári na prihlasovanie.

Link na formulár prikladáme tu:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLScNnlIFKdu.../viewform...

Bližšie informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0907/890 038 

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová