Srdečne Vás pozývame na jednodňový intenzívny kurz šitia s dlhoročnou krajčírkou Ľubicou Ondrušovou. Počet miest je obmedzený v záujme možnosti individuálneho prístupu ku každému účastníkovi kurzu. V prípade väčšieho počtu účastníkov, bude kurz prebiehať aj v sobotu aj v nedeľu.
Na kurz je možné priniesť si vlastný šijací stroj alebo vie stroj zapožičať aj lektorka. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov aj pre ľudí, ktorí už nejaké skúsenosti so šitím majú.
Na kurze je možné ušiť si tašku z látok, ktoré sú k dispozícii v rámci
recyklácie alebo je možné si doniesť vlastnú látku a ušiť si niečo
podľa vlastných predstáv.

Cena: 43,-€

Pre bližšie informácie a prihlásenie sa na kurz kontaktujte priamo lektorku mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0910/171 930.

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová