Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 

Názov knihy: Zdravé těhotenství, přirozený porod

Autor: Ingeborg Stadellmann

Jazyk: český

Strán: 514

Rok vydania: 2009

 

Citlivý sprievodca tehotenstvom, pôrodom, šestonedelím a dojčením, ktorý ponúka overené praktické návody, ako v týchto obdobiach využiť bylinky, homeopatické prípravky a éterické oleje.

Ingeborg Stadelmann – Nemecká samostatná pôrodná asistentka IS, matka troch detí, využíva svoje bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala behom svojej takmer tridsať ročnej praxe, aby v knihe Zdravé těhotenství, přirozený porod ženám poradila, ako sa pripraviť na prirodzený pôrod v domácom prostredí alebo v nemocnici. Prináša tiež tipy, ako podporiť zdravý priebeh tehotenstva a ako nenásilne riešiť bežné zdravotné problémy, ktoré sa môžu behom tehotenstva, pôrodu a šestonedelia objaviť, pomocou prírodných prípravkov ako sú bylinky, éterické oleje a homeopatické lieky.

Kniha je určená tehotným ženám, ktoré sa pripravujú na pôrod, ale tiež pôrodným asistentkám a ďalšiemu pôrodníckemu personálu, ktorý je naklonený otvorenejšiemu prístupu k tehotenstvu a pôrodu (predovšetkým tí začínajúci, či už pôrodné asistentky, detské sestry, alebo lekári, ktorí nemajú dostatok vlastných skúseností, v knihe nájdu a isto ocenia množstvo praktických informácií). Autorka má odborné vzdelanie aj v aromaterapii a klasickej homeopatii a tak sa jej kniha môže stať inšpiráciou aj pre profesionálnych aromaterapeutov a homeopatických lekárov a terapeutov.

 

Kniha je odborne na vysokej úrovni a pritom je čitateľná a ľahko zrozumiteľná aj pre laikov. Pre rýchlejšie vyhľadávanie konkrétnych tém je doplnená registrom

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová