Volám sa Radka Šefferová, som fyzioterapeutka a držiteľka certifikátu poradkyňa pri dojčení pod záštitou občianského združenia Mamila. Svojho päťročného syna som dojčila až do jeho prirodzeného odstavenia (4 roky 8 mesiacov), dojčila som ho aj počas tehotenstva s dcérkou, po pôrode som dojčila obe deti tandemovo a moja takmer trojročná dcérka je stále dojčená na požiadanie. Plne si uvedomujem, ako je nastavená dnešná spoločnosť, kde je nemoderné dojčiť svoje dieťa a neodmysliteľné, dojčiť ho až do jeho prirodzeného odstavenia. Po pôrode svojho prvého dieťatka som si sama prešla problémami s dojčením, ktoré sa však s pomocou laktačnej poradkyne vyriešili a tak sme si dojčenie mohli už len užívať. Práca laktačných poradkýň ma natoľko očarila, že som sa sama rozhodla stať jednou z nich. A tak som v roku 2011 absolvovala certifikovaný kurz o.z.Mamila. Odvtedy pomáham mamičkám, vediem podporné skupiny, predpôrodné kurzy, či osobné stretnutia. Ako fyzioterapeutka sa zameriavam na kurzy cvičení s tehotnými ženami, popôrodné cvičenia a cvičenia s detičkami formou zábavno-pohybových cvičení pre deti od 3mesiacov do 3 rokov. Sama som počas prvého aj druhého tehotenstva cvičila a aj viedla tehotenské cvičenia. S mojimi deťmi som formou hry cvičila každý deň, oni mali z toho zábavu a pritom si zacvičili, čo náramne prospievali ich psychomotorickému vývoju.  Venujem sa aj detskej rehabilitácii, vediem kurzy nosenia detí v šatkách a nosičoch, robím prednášky ohľadom psychomotorického vývoja, bezplienkovej komunikačnej metóde, manipulácie s novorodencom.  Rada sa s Vami podelím s čímkoľvek, čo Vám môže pomôcť na vašej ceste k spokojnému tehotenstvu, pôrodu a výchove vášho vytúženého dieťatka.
Viac tu: http://www.sdietatkom.com/o-nas/

 

Kontaktné údaje:

mobil: 0949 406 679

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Projekty a aktivity, ktorým sa venujem:

Podporná skupina látkačov a bezplienkáčov

Pravidelné stretávanie s fyzioterapeutkou


Certifikáty a osvedčenia:

   Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová