Kontaktné údaje:

mobil: 0905 294 346

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Od svojich 16 rokov sa pohybujem v prostredí tretieho sektora. Najskôr ako dobrovoľníčka, neskôr ako lektorka detských klubov a nakoniec ako zakladateľka Občianskeho Združenia Rodinná Rozprávka.  Počas štúdia strednej školy som sa venovala divadlu, po škole som sa začala venovať prírodnej medicíne. V roku 2003 som otvorila Čajovňu U Dobrej Víly. V roku 2006 som vychodila masérsku školu v Turčianskych Tepliciach. Zároveň som si urobila kurz na lektorku detských masáží u Jany Hašplovej v Prahe- tieto vedomosti som využila aj na masírovanie detí v detskom krízovom centre Náruč, v Zádubní, Žiline v priebehu roku 2007. V Marci 2008 som ukončila Školu Vědomého Rodičovství v Prahe.  V roku 2009 som ukončila nadstavbové štúdium Školy Vědomého Rodičovství. Som lektorkou detských masáží, poradkyňou pri dojčení, venujem sa arómaterapii, masážam, reflexológii. V našom centre tiež vediem výtvarné kurzy pre detičky a mamičky.

 Projekty a aktivity, ktorým sa venujem:

 

Certifikáty a osvedčenia:

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová