Milé mamičky, dávame do pozornosti, že stále u nás funguje možnosť požičať si na domov pomôcky a hračky od nás z centra. Stačí nás kontaktovať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , tel.0907/890 038 alebo priamo správou na facebooku

Požičiavanie je prednostne určené členom združenia. Záujemci, ktorí nie sú členmi združenia si môžu požičať pomôcky iba po dohode a po zložení vratnej zálohy v plnej cene pomôcky. Pomôcky požičiavame štandardne na týždeň za sumu uvedenú pri obrázkoch. Pokiaľ nemáme rezerváciu, je možné si pomôcky požičať aj na dlhšie alebo po dohode predĺžiť čas požičania. Fotky pomôcok, kníh a hier postupne dopĺňame. Záujem je možné nahlasovať komentárom, správou emailom alebo aj telefonicky.

  Kontakt

  Občianske združenie Rodinná Rozprávka 
  Majerská 1496/15,
  010 01  Žilina

  Prevádzka: Rodinné Centrum Rozprávka, 
  P.O.Hviezdoslava 9
  010 01 Žilina 


  Od 04.01.2015 sme sa prestahovali na 1 poschodie do budovy bývalého TV-AV elektronic vedľa železiarstva Priemto - Tabačik. Z Národnej ulice k nám prejdete cez prechod vedľa pizzerie Carolina. 
   

  Informácie o kurzoch a aktivitach centra:

  0907 890 038

  Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

  Naši partneri

  Naši sponzori

   

  Peter Bikár - HORIZON

   

  Jana Vojtková

   

  Jozef Mikyška

   

  Ivana Milcová - GEOBAN

   

  Naši Dobrovolníci

  Peter Zubácky 

   

  Zuzana Zubácka - Vyskočová