Tanec pre dospelých – salsa

Salsa ako párový tanec pre dospelýchv Žiline už 20 ročnú tradíciu. Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť tancovať v páre. Môžete sa prihlásiť ako jednotlivec alebo ako dvojica.

Sú to jediné tanečné kurzy salsy v Žiline, ktoré majú lekcie s pokračovaním do vyšších tanečných úrovní. Od prípravky pre úplných začiatočníkov až po level 4

Salsa patrí do kategórie afrokaribských tancov spolu s tancami merengue, bachata či kizomba. Je to veselý a energický tanec plný zábavy.

Prečo tancovať salsu?

Salsa nie je len o tanci, je to životný štýl. Prináša radosť, energiu a zábavu do každodenného života. Prostredníctvom tanca spoznáte nových ľudí, nadviažete priateľstvá a vytvoríte si nezabudnuteľné spomienky.

Pre viac informácií a prihlášku na kurzy tanca pre dospelých v rodinnom centre kliknite na tlačidlo „Chcem tancovať salsu„.

Salsa ako tanec pre dospelých je odporúčaná aktivita na zlepšenie zdravia a kvality života. Vďaka tancovaniu zapájate obidve hemisféry mozgu, čím znižujete pravdepodobnosť stareckej demencie alebo Alzheimerovej choroby. Samozrejme, tancovanie má aj iné benefity. Vďaka spoločnej aktivite máte možnosť spoločenskej a sociálnej činnosti.

Tanec pre dospelých a zdravie

Tanec je skvelým spôsobom, ako udržať telo fit a zdravé. Pomáha zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, zvyšuje flexibilitu, zlepšuje koordináciu a rovnováhu. Okrem fyzických benefitov má tanec aj pozitívny vplyv na mentálne zdravie – znižuje stres, zlepšuje náladu a poskytuje pocit pohody.

Tanec salsa je univerzálny jazyk, dohovoríte sa ním po celom svete. Salsové komunity sú po celom svete, a každé väčšie mesto má svoju salsovú komunitu, ktorá vás s radosťou medzi seba prijme, aby ste si spolu mohli zatancovať. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, salsa vás vždy privedie k novým priateľstvám a dobrodružstvám.

Pridajte sa k nám

Neváhajte a pridajte sa k nám na tanečných kurzoch salsy v Žiline. Či už ste úplný začiatočník alebo máte už nejaké skúsenosti, naše kurzy sú prispôsobené pre všetky úrovne. Tešíme sa na vás a veríme, že spolu zažijeme veľa zábavy a naučíme sa nové tanečné kroky.